Maandag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Yves Mc.Donald “Hitstoring

13:00-14:00 uur Rico van Amstel “Oud is Goud

14:00-15:00 uur NON-STOP

15:00-17:00 uur Webradio de Grote 3 (Samenwerkingsverband met Venturafm en Radio-Rotterdam) Dj-Jeanette “Back to Basic” Live-uitzending

17:00-18:00 uur Patrick Vijfhuizen Afternoon Delight”

18:00-21:00 uur Loek Romijn “De Top40 van Toen”

21:00-23:59 uur NON-STOP

Dinsdag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Yves Mc.Donald “Hitstoring

13:00-14:00 uur Rico van Amstel “Oud is Goud

14:00-16:00 uur Ger Poppelier “Muziek Safari

16:00-18:00 uur Dj de Ruiter “De Connectie”

18:00-19:00 uur NON-STOP

19:00-21:00 uur Johan de Graaf “Gouwe Ouwe Show” Live-uitzending

21:00-22:30 uur Webradio de Grote 3 (Samenwerkingsverband met Venturafm en Radio-Rotterdam) met DJ Jeanette “Lekker Old Skool” Live-uitzending

22:30-23:59 NON-STOP

Woensdag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Yves Mc.Donald “Hitstoring

13:00-14:00 uur Rico van Amstel “Oud is Goud

14:00-16:00 uur Webradio De Grote 3 (Samenwerkingsverband met Venturafm en Radio -Rotterdam) Dj-Ton “Lekker Old Skool Disco” Live-uitzending

16:00-18:00 uur Johan de Graaf ” Gouwe ouwe show”

18:00-19:00 uur Johan de Graaf “Just Dutch”

19:00-20:00 uur Johan de Graaf “Zeezender uur”

20:00-21:00 uur Studio Hoogland “Ton & Nico” Live-uitzending

21:00-23:59 uur NON-STOP

Donderdag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Yves Mc.Donald “Hitstoring

13:00-14:00 uur Rico van Amstel “Oud is Goud

14:00-16:00 uur Ben Nijkamp “Streektaal Radio

16:00-18:00 uur Rudolf Stevens “Muziekdoos”

18:00-19:00 uur Rudolf Stevens “Terug naar Toen”

19:00-20:00 uur NON-STOP

20:00-22:00 uur Erik Beks “Poweronline” Live-uitzending

22:00-23:59 uur NON-STOP

Vrijdag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Yves Mc.Donald “Hitstoring

13:00-14:00 uur Rico van Amstel “Oud is Goud

14:00-16:00 uur Webradio De Grote 3 (Samenwerkingsverband met Venturafm en Radio -Rotterdam) Dj-Jeanette “Back to Basic” Live-uitzending

16:00-18:00 uur NON-STOP

18:00-19:00 uur Tim Verstraete “Tim voor 3”

19:00-20:00 uur Benny van Rooy “In het wilde weg”

20:00-23:59 uur NON-STOP

Zaterdag

00:00-10:00 uur NON-STOP

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-15:00 uur NON-STOP

15:00-18:00 uur Rob de Vaan “Flitsende 50”

18:00-20:00 uur Pieter Zwegers “Het Muziekcafé”

20:00-21:00 uur Jan Krijnen “Weekendkr8 Dance Classics”

21:00-22:00 uur Dj Luc “Global Club Vibes”

22:00-23:59 uur NON-STOP

Zondag

00:00-09:00 uur NON-STOP

09:00-10:00 uur Simone “Goodmorning Sunday”

10:00-12:00 uur Wil van Delft “Delfsblauw” Live-uitzending

12:00-13:00 uur Jos van Meer “Vlaamse Top15”

13:00-14:00 uur Jos van Meer “Vlaamse Tipparade”

14:00-16:00 uur NON-STOP

16:00-17:00 uur Dj-Karel ” 50 procent NL” Live-uitzending

17:00-20:00 uur NON-STOP

20:00-22:00 uur Webradio De Grote 3 (Samenwerkingsverband met Venturafm en Radio-Rotterdam) Dj Ton en Jeanette “Alles op Verzoek” Live-uitzending

22:00-23:59 uur NON-STOP

Alle programma’s zijn onder voorbehoud van. Kunnen wijzigingen ontstaan.